Přednášející

Radim Passer, narozený v roce 1963 je známý český developer. Založil společnost PASSERINVEST GROUP, jež se stala jednou z nejrespektovanějších developerských společností na českém trhu. Je tvůrcem administrativního komplexu BB Centrum v Praze 4. Tento nejrozsáhlejší byznys park v Česku se stal sídlem společností jako například Microsoft, O2 Czech Republic, ČEZ, HP, Moneta Money Bank, UniCredit a další.

Po ztrátě svého prvorozeného syna v roce 1998 uvěřil Radim Passer v Ježíše Krista a podobně jako miliony jiných lidí jej vírou přijal za svého Spasitele. Toto rozhodnutí, které považuje za nejlepší ve svém životě, změnilo od základu jeho soukromý život i celkový pohled na svět.

Je rovněž zakladatelem křesťanské organizace Maranatha z.s., která má za cíl šíření úžasné naděje na věčný život v Ježíši Kristu a seznamování lidí s Boží láskou. Radim Passer stojí za řadou charitativních projektů. Je autorem knih, které jsou poutavým vyprávěním o pozoruhodné životní cestě plné nečekaných událostí, odhodlání a víry. Více o knihách naleznete zde.

fake rolex replicas rolex