Přednášková série Ježíš – Tvá naděje

Je naším velkým přáním, abychom tímto projektem Ježíš – Tvá naděje poukázali na to, že i v dnešním světě plném korupce, strachu, beznaděje, nemocí, bolesti a válek existuje naděje. Je to naděje na získání vnitřního pokoje, odpočinutí si, vzájemné hezké vztahy a především naděje na věčný život plný radosti. Naděje je tu pro každého.

Tou nadějí je Ježíš Kristus.

Přednáškový cyklus Ježíš – Tvá naděje je složen z 27 biblických přednášek, včetně vyprávění poutavého životního příběhu Radima Passera. Přednášky se týkají témat, jako např.: (Ne)jednotná Evropa? Fascinující staré proroctví, Změnil člověk svévolně desatero?, Jednoduché principy ke zdravému životu. Posluchači se mohou také těšit na představení biblického pohledu na časté otázky týkající se existence života po smrti, proč se ve světě děje tolik utrpení, věrohodnost Bible, platnost Božího desatera v dnešní době, proč je tolik církví, co předpovídá Bible o budoucnosti a co vše se již v dějinách naplnilo nebo jaká je role USA v biblickém proroctví apod.

  rolex swiss https://paneraireplica.ru launched the standardization as well as the mechanization of elements processing.100% quality cheap https://www.basketballjersey.ru/ for sale.swiss replica watches usa from us are excellent in quality and craftsmanship.there is the best replica orologi di lusso with top quality.prime quality stands out as the benefit to rolex https://www.vapesshops.co.uk/.the best tagheuer.to in the world is best and stylish.swiss plugandplayvape.com feel so solid.quality https://www.versacereplica.to for sale.https://www.valentinoreplica.ru/ rolex signifies that 21st century geneva loft faconnier watchmaking energy.